windows 8 kullanıcı şifresini unuttum

Merhaba arkadaşlar,

Windows 8 kullanıcı şifresini unuttum ve giriş yapamıyorum.Gelişmiş mod ile denedim lakin administrator yerel hesapım gelmiyor yine kendi kullanıcımın şifresini soruyor.Program kullanmadan şifreyi öğrenme şansımız var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim:)

eminek eminek (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanıcı şifresini geri alamazsınız fakat sıfırlayabilirsiniz

    Şunu denediniz mi? Windows 8 Administrator şifresi nasıl kırılır?

    Windows 8 hesapları listelenecek ve parolasını sıfırlamak istediğiniz kullanıcının parolasını sıfırlayabileceksiniz.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim, eminek 9 yıl önce