Windows 8 Laptop Bazen hiçbirşey açamıyorum

Abilerim ve ablalarım ve kardeşlerim bazen bilgisayarımda bi sorun oluyor ne metin2 açabiliyorum ne  raidcall ne müzik açabiliyorum bazende facebook a giriyorum o felan donuyo youtubeden video izleyemiyorum hatta bilgisayarı kapatamıyorum ve açıldığı düğmeden kapatmak zorunda kalıyorum sizce neden olabilir eğer virüs ise hangi virüs programını kullanmalıyım iyi günler

123denizli123 123denizli123 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu durumda -tecrübesizliğinide hesap ederek- sana format ve sıfırdan yeni işletim sistemi yüklemeni tavsiye ediyorum (Eğer sistem müsaitse kurtarma yedeğinden recovery'de olabilir). Yeni ve sıfır işletim sistemiyle problemler düzelebilecektir. Bu şekildede problemler devam ederse eğer -ve çevrende sana fiili yardım veya destek verebilecek kimse yoksa- PC'yi teknik servise götürürsün.

    Sana uzaktan ancak bu tavsiyelerde bulunabiliyorum. Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)