Windows 8 lisans anahtarını nereden bulabilirim?

Samsung NP300E5C-A0ATR marka model daha önceden Windows 8 yüklü bilgisayarıma Windows 7 yükledim. Tekrardan Windows 8'e dönmek istiyorum. Windows 8 lisans anahtarımı nerden bulabilirim?

furkan5113 furkan5113 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptop altındaki etikette olabilir ama Windows 7 yüklü bilgisayarda Winsows 8 ürün anahtarı bir işe yaramazki? Yeniden Windows 8'e dönmeyi düşünüyorsan dediğim gibi, laptop altındaki etiket üzerinde olabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Eğer temmuz'un yazdığı gibi notebook'un altında veya Notebook ile gelen belgelerde Windows 8 lisans anahtarını bulamıyorsanız, Microsoft'a telefon açarak yeni lisans anahtarı talebinde bulunabilirsiniz.

      Microsoft Türkiye Telefon numarası : 4446787

      Bir kaç sorudan sonra size hemen yeni Windows 8 lisans anahtarı vereceklerdir.

      cemphp cemphp (651)