windows 8 magazası ve uygulamaları açılmıyor ve windows 8.1 i güncelleyemiyorum

merhaba;

bilgisayarıma windows 8.1 i güncelleyemiyorum şuan windows 8 i kullanıyorum uygulamalarım gözükmüyor boş gözüküyor uygulamalar gözükmedigi için magazada açılmıyor masaüstünede alt-ctrl-delete yapıp girebiliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

nurcan nurcan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mevcut güncellemeler arasında KB 2919355 ifadesini göremiyorsanız, bilgisayarınızda bir veya daha çok gerekli güncelleme eksik olabilir. Güncellemeleri denetlemek için önceki adımları izleyin, tüm önemli güncellemeleri, özellikle deKB 2919442 güncellemesini yükleyin, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve KB 2919355 güncellemesini yeniden kontrol edin.

    mehmetyildiz mehmetyildiz (19)