windows 8 pro başlat menüsü kayboldu

Selamun aleyküm uzmanım.net ailesi benim laptopumda başlat menüsü kayboldu nasıl tekrar geri getirebilirim programların içinde mevcut start 8

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anladığım kadarıyla start 8 sonradan yüklenmiş. Tabiki bunu sen bileceksin. Kaldırıp yeniden yüklemeye çalışabilirsin. Ya da daha basiti metro menüde kısa yolu vardır. Metro menüde start 8 i bul farenle üzerine gel ve sağ tıkla. Aşağıda uyarılar çıkacak. Görev çubuğuna sabitle dersin ve geri gelir. Tahminimce görev çubuğundan ayırdığın için kalkmış.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yok hocam sonradan yüklenen start 8 değil formatla birlikte kurulan start 8 bu tsk efsaneemrahylz 8 yıl önce
    • Problemin çözüldümü efsaneemrahylz? Çözüldüyse nasıl?.. Bunları belirtmelisinki konu muhtevasından başkalarıda faydalanabilsin ve zaten problem çözülmediyse başka çözüm tavsiyelerine ihtiyacın olacaktır. Bunun içinde çözüm olup olmadığını burada yazmalısın. temmuz 8 yıl önce
    • efsaneemrahylz soru sormaya soruyorsun anladık. Ama çözümü biliyorsan çözümü yazmalısın. Site de amaçsız biri izlenimini veriyorsun. Burada bilgisayarını kullanmayı öğrenmeye çalıştığını düşünüyorum. Sana cevap yazmaya bile tereddüt göstermeye başladım. Kendine çeki düzen ver. Düşüncemi beğenmeyenler de olabilir. Ama uyarıları anlamakta bir beceridir. yusufbozar 8 yıl önce
    • Başkalarının cevaplarını kabul etmeyi de becere biliyorsun profilinde bunu da görüyoruz. Ama kendini de ortaya koyabilirsin. yusufbozar 8 yıl önce
    • Başka win 8 startı kurdum yusuf bozar efsaneemrahylz 8 yıl önce
    • start 8 windows 8 in bir parçası değildir. O bir programdır. Bilgisayarını ilk aldığında yüklü olabilir. Bilgisayar firman yüklemiştir büyük ihtimalle. Cevabın için teşekkürler. yusufbozar 8 yıl önce

    Düzelmediyse en kolay düzeltme sistem geri yükleme ile yapılabilir. Sistemi problem öncesi bir geri alma noktasına geri yükleyerek bu gerçekleşir.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)