WİNDOWS 8 (PRO) EKRAN AYDINLIĞINI AYARLAYAMAMA SORUNU !

Arkadaşlar Windows 8.1 (Pro) bilgisayarımda ekran parlaklığını ayarlayamıyorum ışık simgesinin üzerinde 'KULLANILAMAZ' yazıyor internette geniş bir araştırma yaptım fakat çözüme ulaşamadım çözüm için şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM..

Hata Görüntüsü ;

selcukulusal selcukulusal (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    NET frameworkü güncellemeniz gerekebilir. Microsoft .NET Framework 4.5.2 (Web Yükleyicisi) ni indirip kurun. Tahminimce onarması gerekir. Bazı kullanıcılar windows update işlemiyle NET frameworkü güncellediklerini söylemişler ama gerek kalacağını zannetmiyorum. Yine de aklınızda bulunsun.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayar masaüstü mu laptopmu masaüstü bilgisayar larda bu hatayı veriyor

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      8 yıl önce cevaplandı

        Masaüstü

        selcukulusal selcukulusal (32)