Windows 8 program açtığımda şifre istiyor. Nasıl kaldırırırım?

Merhaba ben program indirdiğim de açtrığımda Windows 8 şifre istiyor onu kaldırmak istiyorum nasıl kaldıracağım?

albaytr albaytr (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 de yönetici olarak giriş yaparsan sorun kalmaz. Muhtemelen kullanıcın kısıtlı bir kullanıcı. Bilgisayarda işlem yapma yetkisi kısıtlı.

    Denetim Masası > Kullanıcı hesapları üzerinden hesabınızde değişiklik yapın seçeneğini seç. Daha sonra  Hesap türünü değiştir seçeneğin seç. Administrator yani Yönetici seçeneğini seç.  Böyle yaptığında artık bilgisayarın yöneticisi olursun.

    Öncelikle bilgisayarının Administrator şifresini bulman gerekiyor. Eğer bilmiyorsan https://uzmanim.net/soru/windows-8-administrator-sifresi-nasil-kirilir/632 linkinde anlatılan yöntemi deneyebilirsin.

    hakan hakan (15394)