Windows 8 Program Yüklerken Çakışan G/Ç İşlemi yürütülüyor Hatası

Öncelikle herkese uzmanım.net'e merhaba. Benim bilgisayarımda windows 7,8.1 ve 10 insider preview var.

Ancak Windows 8.1'de bir program yüklerken çakışan g/ç işlemi yürütülüyor diye pencerede mesaj çıkıyor tamama basınca kurulum tamamlanamadan bitiyor. Önceden böyle birşey yoktu. Son 4-5 gündür var.Harddiskimdede yaterli alan var. Windows 7 ve 10'da böyle bir sorun yok.Ben bu sorunu nasıl çözebilirim?

kullanici175423 kullanici175423 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistem Geri Yükleme sonuç vermezse birde CMD komut isteminden sfc /scannow komutunu çalıştırmak (komutu yazarak enter'lamak) işe yarayabilir. CMD komut istemi arabirimi Yönetici Olarak Çalıştır şeklinde açılmalıdır.

    Sonra geri yüklemeyi yeniden denemelisin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Sistem Geri Yüklemeyi yaptım o çözümde olmadı birkaç gün içinde çözülmezse son çare olarak format atacağım. kullanici175423 8 yıl önce

    Sistem Geri Yüklemeyi yaptım o çözümde olmadı birkaç gün içinde çözülmezse son çare olarak format atacağım.

    kullanici175423 kullanici175423 (3)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Sistem Geri Yükleme gerçekleşmedimi yoksa gerçekleştide problemi çözemedimi, belitmemişsin. Eğer geri yükleme başarılı olarak tamamlanamıyorsa sabit diskte (bilhassa C bölümünde) CHKDSK taraması yapmalı ve ondan sonra geri yüklemeyi yeniden denemelisin. Birde Sistem Geri Yüklemeyi Güvenli Mod'da çalıştırmak daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlayabiliyor. temmuz 8 yıl önce
    • Mesajımı edit'ledim. Yeniden bak. temmuz 8 yıl önce
    • Sistem geri yükleme oldu. Bu arada sorunum çözüldü bir tane windows güncellemesini kaldırıp güncellemeyi yeniden yükledim konuyla ilgilendiğin ve bana yardım etmeye çelıştığın için teşekürler! kullanici175423 8 yıl önce