Windows 8 Radeon HD 5000 ekran kartı sorunu

Merhabalar.

İki gün önce windows 7 recoveryli olarak gelen notebook'umu Windows 8 yaptım. Fakat Windows 8 yaptıktan sonra ekran kartı gözükmesine rağmen kullanılamıyor ve aygıt yöneticisinde ünlem işareti çıkıyor.

Yüklediğim driverları kabul etmiyor. sizce sorunu nasıl çözebilirim teşekkürler. (notebook modeli: Hp g62  ekran kartı modeli : ati mobility radeon  HD 5000 series )

ttolgaer ttolgaer (8)
10 yıl önce sordu

  • Bilgisayarın altında tam model numarası yazar, tam model numarasını belirtir misiniz? cemphp 10 yıl önce

Toplam 2 Cevap

AMD HD 5000 series sürücüleri ile denediniz mi?

cemphp cemphp (651)
10 yıl önce cevaplandı

    sorunu başka bir yoldan çözdüm teşekkürler :) bu sorunu yaşayanlar uyumluluktan windows 7 seçerek yükleyip bu sorunu çözebilirler.

    ttolgaer ttolgaer (8)