Windows 8 Sabit Sürücü Hatası (HP sağlamlık Testi)

http://i.hizliresim.com/ZM3Qp3.jpg

hata Resimdeki Gibidir Bilen Biri Belki Çıkar Durumlar İyi olmadıgı için servise Götüremedim Sizlerden yardım bekliyorum şimdiden tesekkürler

bluegrand bluegrand (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    HP sistem sorunlarını anlayabilmek için kullanıcılarına bu şekilde bir test sunmuş.Test sayesinde kullanıcılar sorunlu donanımı daha rahat anlayabiliyorlar.

    Hataya bakıldığında sabit sürücünün kontrol edilmesi gerekiyor.Bu hata dolayısıyla sistemde herhangi bir çalışmama sorunu yaşıyor musunuz, sisteminiz başlıyor mu belirtmemişsiniz ama sistem başlıyorsa HD Tune uygulaması ile sabit diski detaylı test edin.Sabit disk üzerinde uyarıları, bad sactorleri ve sağlıklı olmayan alanları program gösterecektir.Harddiskte bulunan hasarlar düzeltilemez.Eğer harddiskinizde hasar büyükse verilerinizi en yakın zamanda almanız gerekiyor.Aksi halde hiç umulmadığı bir vakitte harddiskinizi kaybedebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarımın Logosu gözüküyor ama acılmıyor sonrası yok system recovery ve formatta atılmıyo

      bluegrand bluegrand (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • format ve system recovery sırasında ne hatası alıyorsunuz ? ismailsarp 7 yıl önce