Windows 8 ses sorunu

Bazen bilgisayardan video vs. açtığımda ses çıkmıyor bilgisayarı yeniden başlattığımda geri düzeliyor nasıl çözebilirim?

ibrahim53 ibrahim53 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarın ses kartının driverini güncellemen yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

    • onu nereden güncelliyoruz ibrahim53 9 yıl önce
    • Kasa mı kullanıyorsun laptop mu ? dyildiz 9 yıl önce
    • laptop ibrahim53 9 yıl önce
    • Marka ve modelinden sitesinden indirebilirsin. dyildiz 9 yıl önce
    • teşekkürler ibrahim53 9 yıl önce
    • Rica ederim kolay gelsin. dyildiz 9 yıl önce

    ses ayarlarıyla oynadıysan eğer sistem geri yükleme yaptır yada tekrar yükle

    ressam875 ressam875 (1)