Windows 8 siyah ekran sorunu

Bilgisayar ilk açılışta görüntü geliyor oraya kadar normal windows 8 açılış logosunun altında dönen beyaz halka oraya kadar normal beyaz halka gittikten sonra hemen mavi ekranlı hoş geldiniz yazısı gelmiyor ekrana siyah ekran geliyor 3-5 saniye sonra mavi ekranlı hoş geldiniz ekranı geliyor ekran kartı güncel cclenear programı ile temizlik yapıyorum bu sorun neden kaynaklanıyor?

işletim sistemi win 8 pro i7 işlemcili

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bir problem değil. Sadece başlangıçta çalışan programlarda gerekli olmayanları başlangıçtan kaldır (Bunu Görev yöneticisi "Başlangıç" sekmesi altında yapıyorsun) ve sistemde gereksiz dosyaları temizle, ne olduğunu bilmediğin programları kaldır. Bunlar yeterli.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      nvidia intel hotkey programları açılışta çalışan

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Media ve grafik (ekran kartı) klavye kısayolları programı (veya bununla ilgili driver) olmalı. Çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Başlangıçtan çalışmasını disable ederek deneme yapabilirsin. Gerekirse (bir problemle karşılaşırsan) aynı yerden yine enable edersin. temmuz 9 yıl önce