Windows 8 tarih ve saat ayarı nasıl olmalı?

Windows 8´de Sıfırlama yaptıktan sonra Malesefki Tarih kısımında Gün ay yıl doğru fakat saat yanlış. Saati nasıl doğru yapacağım hiç bir fikrim yok.

(--------------Not--------------)

SAAT DİLİMİ: (UTC+02:00)İstanbul

Gün ışığından yararlanma saati şu tarih ve saatte bitiyor.28 ekim 2018 Pazar,04:00.Saat,Belirlenen zamanda 1 saat geri alınacak şekilde ayarlandı.

birde saat dğiştiğinde beni uyar tiki işaretli.

                                                                                                                                  Çok Teşekkür Ederim.

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Saat dilimi +3 olmalı. Otomatik saat dilimi seçeneğini kapatıp elle +3 olan herhangi bir ülke ayarlamalısın.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Dediğiniz aynısı yaptım pek bir birşey değişmedi yani saat ayarları düzelmedi birde Otomatik saat dilimi seçeneğini hiç görmedim yanlız İnternet saati kısımından ayarlı dğiştir dediğimde oldu saat düzeldi

      lucas77 lucas77 (199)