Windows 8 ürün anahtari hatasi

Sistemim windows7 idi. format atıp windows 8 kurdum. fakat kurma sırasında benim ürün anahtarımi kabul etmedi.bu anahtar çalışmiyor hatasi aldim.şuan windows 8 arada sırada ürün anahtarimi girmem konusunda uyariyor beni.Yani eski kullandigim ürün anahtarim neden çalışmıyor diyor ne yapmaliyim

efeoztas06 efeoztas06 (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows7 den Windows 8 yükseltseydiniz anahtarınz aynı kalırdı usb veya dvd ile format atıldığında ürün anahtarını kabul etmez C sürücüyü silmeden üzerine win 8  formatı atıiseniz isterseniz eski işletim sisteminize dönebilirsiniz veya windows 8 devam etmek isterseniz  (uzmanım net olarak bu yöntemi  desteklemiyoruz) lisanslama programı ile lisanslarsınız  internetten çok rahat bulursunuz

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      @candan arkadaşın dediği gibi Windows 7 için geçerli ürün anahtarınızla Windows'un başka bir sürümünü format mantığıyla kurmanız mümkün değil. Yükseltme yapmanızı tavsiye ederim.

      omercik omercik (9418)