Windows 8 ürün anahtarını nasıl bulabilirim?

Windows 8 ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim? Ayrıca şuanda Windows 8'den Windows 8.1'e yükselttim.

Bilgisayarıma format atacağım Windows 8 laptop'a kurulu geldi.  Bilgisayarın altında Windows 8 ürün anahtarı bilgisi de yok.

Windows 8 ürün anahtarı bulma programı gibi bir program var mı? Windows 8 ürün anahtarını nasıl bulabilirim?

ahmetyildiz ahmetyildiz (61)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 Ürün Anahtarı Görüntülemek için iki tane program önerebilirim

    Bir tanesi Windows 8 Product Key Viewer. Windows 8 Product Key Viewer yazılımını buradan indirebilirsiniz.

    Diğeri Magical Jelly Bean Keyfinder. Magical Jelly Bean Keyfinder  çok daha kapsamlı bir programdır.

    Bilgisayarınızda kayıtlı pek çok ürün anahatarını bulabilir, örneğin Microsoft Office ürün anahtarı gibi.

    Magical Jelly Bean Keyfinder programını buradan indirebilirsiniz.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Satın aldığımız bilgisayarların içinde gömülü olan ürün anahtarlarını satıcılara sorduğum halde bir şekilde geçiştiriyorlar. Bu sayede çok iyi oldu. Hemen yedekledim. Çok teşekkürler. yunusemre2344 8 yıl önce
    • İşe yaramasına sevindim murat 8 yıl önce