Windows 8 ve 10'da Windows 7 Basic Temasını Kullanmak

Windows 8 ve 10'da nasıl windows 7 basic teması etkinleştirilir

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. C:\Windows\Resources\Themes klasörüne gidin Aero.themes dosyasını masaüstüne taşıyın
    2. Masaüstündeki Aero.themes dosyasını Basic.themes olarak yeniden adlandırın
    3. Dosyaya sağ tıklayın Birlikte Aç seçeneğine tıklatın Not Defteri ile açın
    4. Not Defterinde 5. Satırda DisplayName adındaki verinin karşısındaki veriyi silin Basic yazın (DisplayName=Basic)
    5. Aşağıya inin [VisualStyles] başlığının altındaki   Path=%ResourceDir%\Themes\Aero\Aero.msstyles  satırını  Path=%ResourceDir%\Themes\Aero\Aerolite.msstyles olarak değiştirin.
    6. Not Defterini kapatın değişiklikleri kaydedin
    7. Basic.themes dosyasına çift tıklayın
    Anonim Anonim (156)