Windows 8 ve 8.1 e start menü (Başlat Menüsü) nasıl eklenir, Başlat menüsü için ücretsiz program nelerdir?

Hocam meraba benim size bir sorum olacaktır ben windows kullanıyorum 1 ay önce bilgisarayımı bilgisaraycıya yaptırmaya götürmüştü orda pc ye start menü yüklemişler iyi bi kullanşlı programdı o deneme sürümüymüş o da bitmiş bakıyorum internetten serialını keysini bulamadm program start8 diyede geçiyo startdock diyede geçiyo yardım etme şanşınız olur mu hocam.Teşekkürler

Windows 8 ve 8.1 e  start menü (Başlat Menüsü) nasıl eklenir, Başlat menüsü için ücretsiz program nelerdir?

hlllll hlllll (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 Start menü yani başlat menüsü ile gelmediği için harici programlar kullanmak gerekiyor.

    Bu işi yapabilen ücretsiz programlar da mevcut.Ücrtesiz Start Menu 8 adlı programı ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Windows 8 Başlat Menüsü ekleyen programı indirmek için tıklayınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)