Windows 8 wireless sorunu

Biraz önce sitenizde iki aşama şeklinde belirtilmiş olan çözüm yolunu denedim ancak aynı problem devam ediyor.Bağlantı olmasına rağmen sayfalar açılmıyor.Ayrıca güç seçeneklerinde" yüksek performansı "seçip tamam diyorum ancak aynı bölüme döndüğümde tekrardan dengeli seçeneğinin aktif olduğunu görüyorum.Teşekkürler.

yekta yekta (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunun ikinci kısmı değil ama birinci kısmı için daha önce sorulmuş benzer bir soruya vermiş olduğum cevaba bakabilirsin:

    http://uzmanim.net/soru/bilgisayarim-aga-bagli-gorunuyor-fakat-web-siteleri-acilmiyor/6868#gonderi-6985

    En alttaki mesaj..

    Sorunun ikinci kısmı için ise, belki pil seçeneği ile kullanmakta olduğun için olabilir ve elektrik bağlı halde yeniden performans seçimi yaptığında istediğin değişiklik gerçekleşecektir.

    temmuz temmuz (12505)