windows 8 yüklü programlarını açmıyor

Öncelikle meraba diyorum sorunumu anlatmaya baslıyorum benım bilgisayarda windows 8 uygulamaları açılmıyor windows 8 in ekranı varya hani sol en altta 4 tane kare on basıyorum win 8 in ekranı geliyor mesela ordan bir uygulamaya basıyorum hesap makinesine ve 1 sanıyeligine açılıyor alta geçiyor altta basıyorum yine 1 saniyeline açılıp alta geçiyor lütfen yardım edin rica ettim

kellecibilgisayar kellecibilgisayar (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu problem herhalde sonradan meydana geldi. En kolay ve garantili çözüm aşağıdaki linkte belirtilendir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      METRO MENÜ (MAĞAZA BİLEŞENİ) ONARMA sfc /scannow komutunu dene düzelmeze linkteki komutları uygula

      yusufbozar yusufbozar (348)