Windows açılış logosundan sonra bilgisayar kendini yeniden başlatıyor

Laptop PC Msconfig ayarından Normal Başlangıç yapıp laptopu yeniden başlattıktan sonra hiçbir boot menüsüne giremeyenler için başka bir çözümü göstereceğim ( daha önce paylaşılmış olabilir )

mehmetkula68 mehmetkula68 (20)
5 yıl önce sordu

  • Konuyu yeniden "çözüm paylaş" olarak açmaya gerek yoktu. Zira diğer -asıl- konuyu çözüm belirttiğin şekilde zaten editlemiş ve o mesajı "Çözüm" kabul etmiştik. Neyse, bu defa böyle olsun. temmuz 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

1. Laptopunuzu tuşuna 30 sn basılı tutarak kapatın.

2. Pili sökün ve fişi prizden çıkarın.

3. Pili takmayın , fişi takın ve laptopunuzu açın.

4. Altta "Lütfen Bekleyin" yazısından sonra  " Kişisel bilgisayarınız düzgün görüntülenemiyor " şeklinde boot menüsünde karşınıza çıkacaktır.

mehmetkula68 mehmetkula68 (20)