Windows Açılma Sorunu

Merhaba orjinal Win 10 kullanıcısıyım. Pc mi normal bir şekilde açtım ancak masaüstü ekranım gelmeliyken farklı bir ekran geldi. Ekran Windowsun kurulum tamamlama ekranıydı sanırasam, ve hadi kurulumunuzu tamamlayalım mesajı ve farklı seçenekler verdı. 3 gün sonra hatırlat seçeneğine tıkladım ve normal bir şekilde pc açıldı. İlk defa başıma gelen bir durum. Bu anormal bir şey mi? Ayrıca daha önce Microsoft'tan parolamın değiştiğine dair bir bildirim aldım. Bir hack durumu olabilir mi? (Daha önce pc de bir format vb. yapmadım.) @alattin @darkcrak @murat @hakan

kullanici47885 kullanici47885 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu ekran bize de geliyor yani normal bir durum ve bir sorun yok. Bunu herkes'e soruyor yani bir sorun yok bilgisayarınızda.

    darkcrak darkcrak (5158)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Ben 3 gün sonra hatırlat seçeneğine tıkladım direk ekranı fazla incelemedim. Bu ekran geldiğinde başka bir seçeneğe tıklamamız veya başka bir işlem yapmamız gerekir mi? @darkcrak kullanici47885 2 yıl önce
    • Onaylarsan bu ekran daha gelmeyebilir yani 3 gün sonra hatırlat desen de bişi olmuyor @kullanici47885 darkcrak 2 yıl önce
    • Peki belirli bir sebebi var mı? @darkcark xbedirhanx 2 yıl önce
    • Belirli bir sebebi olabilir yani windows'un yeni güvenlik olaylarını kabul ediyor musun gibisinden bir şey. @xbedirhanx darkcrak 2 yıl önce
    • Anladım. Zaten çok kısa zaman önce güvenlik güncellemesi yaptım, bunula ilgili olabilir galiba. Teşekkürler @darkcrak xbedirhanx 2 yıl önce
    • Rica ederim @xbedirhanx darkcrak 2 yıl önce