Windows alan dışı hatası

Merhaba  denetim masasından intel graphicsi kaldırdım daha sonra ekran ayarlarından çözünürlüğü en üste getirdim daha sonra alan dışı hatası verdi ve yeniden başlattım olmadı güvenli mod falan hepsine girdim aynı windows başlatılıyor yazısından sonra hep alan dışı yazıyor nasıl düzelteceğim lütfen yardımcı olur musunuz iş bilgisayarı

gokoa gokoa (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Alan dışı hatasının 3 tane çözümü var:

    1. Sistem geri yükleme
    2. Güvenli modda açıp çözünürlüğü düşürme
    3. Güvenli modda açıp Temel Video seçeneğini aktif etme.

    Sistem geri yükleme yapmayı denedin mi?

    Güvenli moda girdikten sonra ekran çözünürlüğünü düşürdün mü?

    Bir de şunu dene:

    1. Güvenli Modda bilgisayarı aç.
    2. Açıldıktan sonra çalışıra msconfig yaz enter tuşuna bas.
    3. Önyükleme sekmesine gel.
    4. Burada Temel Video seçeneğini seç.
    5. Tamam'a tıkla ve Yeniden başlat seçeneğini seç

    Windows normal şekilde açılıyor olmalı.

    hakan hakan (15424)