Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31)

Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarımda Intel(R) HD Graphics 4000 ekran kartı var.  Ekran kartını güncellemek istedim. Sonrasında da Aygıt Yöneticisinden Intel(R) HD Graphics 4000 ekran kartı özelliklerine baktığımda Görüntü bağdaştırıcılarda Aygıt Durumu

Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31)

olarak görünüyor. Intel(R) HD Graphics 4000 Windows 7 sürücülerini indirdim yükledim fakat emin değilim doğru sürücüler mi değil mi. Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31) sorununu nasıl çözerim?

alivecan alivecan (337)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen yanlış sürücüleri indirmiş ve kurmayı denemişsiniz.

    Aynı ekran kartı bende de var. Aşağıdaki sürücüler bende çalışıyor.

    Tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

    Intel(R) HD Graphics 4000  sürücüleri için aşağıdaki dosyaları indirin ve yükleyin.

    Intel® HD Graphics Driver for Windows 7/8/8.1 32-​bit

    Intel® HD Graphics Driver for Windows 7/8/8.1 64-​bit

    Windows 7 32 bit veya Windows 7 64 bit sürümlerinden size uygun olanı indirin.

    Intel® HD Graphics Driver for Windows 7/8/8.1 indirme sayfasında iki download butonu vardır. Üstteki buton .exe alttaki ise .zip dosyasını indirir.

    İkisinden birini seçebilirsiniz.

    murat murat (12492)