Windows başlatılamıyor

Bilgisayarı açtığımda windows başlatılamıyor hatası alıyorum ve sonra windowsu normal ayarları ile başlatı seçiyorum ama çok geç açılıyor ve açıldığından ise çok yavaş çalışıyor hatta çok kez sistem durdu hatası alıyorum bilgisayarı nasıl eski haline geri getirebilirim

davyjones davyjones (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun kesin ne olduğunu bilmek zor en kestirme yol eski ayarlarınızı geri alın sistem geri yükletme yapın sisteminizi düzdün olan bir tarihe alın bu dosya yolunu takip edin sistem geri yükletin "Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Kurtarma" bu sayfada sistem geri yükletmeyi açın uygun tarihe sitemi geri alın

    Malwarebytes Anti-Malware tarama yaptırın burdan indirin

    candan candan (4301)