Windows başlatılıyor denildikten sonra siyah ekran sorunu nasıl çözülür?

Arkadaşlar ben oyun indirmek istiyordum yüklemem sürerken lavaboya gittim geldim ekranım lekeli ve siyah Bi şekilde kilitlenmiş gibiydi bilgisayarı kapatıp açtım tekrar Windows başlatılıyor deniliyordu ondan sonra açılmadı yine aynı şekilde donup kaldı  ve ayrıca başlangıç onarma yapmak isterken tamamlanamadı gibi bir uyarı geldi.  Fotoğrafları mevcuttur sorunun

bals11 bals11 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başlangıç Onarma ekranı açılıyor mu? Eğer açılıyorsa sistem geri yükleme yap.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Yeniden denedim oldu çalıştı biraz ama şimdi pc kasası çalışıyor ama ekrana hiçbir yazı gelmiyor kabloyu anakarta taktım ama oda açılmıor bals11 3 yıl önce
    • İşlemci nedir? @bals11 hydra 3 yıl önce

    Başlangıç onarma yapıyorum sistem geri yüklemesi yapıyorum  ama geri yükleme tamamlanamadı diyor

    bals11 bals11 (3)