Windows Başlatılıyor Yazısından Sonra Hata

Windows Başlatılıyor Yazısından sonra ilk önce siyah ekran ve sonra mavi ekran hata veriyo ve pc resetleniyor format atmayı denedim olmuyo onarma felan da olmuyo sadece güvenli mod açılıyo ne yapmalıyım

kullanici319554 kullanici319554 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ekran kartınızı ve ramlarinizi kontrol ettiniz mi?

    sistem geri yüklemeyi denediniz mi ?
    mavi ekrandaki hata kodu nedir ?

    mirzaligunes mirzaligunes (56)
    8 yıl önce cevaplandı

      güvenli modda açtığımda ekran kartı yok gözüküyo ama driver yoktur belki ondan kaynaklanıyodur diye düşünüyorum ram düzgün ama ekran kartı yok gözüküyor

      kullanici319554 kullanici319554 (1)