windows başlatılıyor yazısından sonra siyah ekran geliyor ve fare imleci ile kalıyor

bilgisayarı açmaya bastıktan sonra f8 tuşuna basarak bilgisayarı onarın a giriyorum (güvenli mod çalışmıyor yani aynı sonuç oluyor). sistem kurtarma seçenekleri bölümünde görev yöneticisine giripi task manager yazıyorum. (burda internette bulduğum çözümlere göre işlemler bölümüne explorer.exe yi sonlandırmam gerek fakat işlemler bölümünde explorer.exe yok.) ne yapmalıyım.

1azrailooo 1azrailooo (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ABİ tamirciye götür benimkide öyle olmuştu olmazsa bilemiyicem

    turkumtc turkumtc (7)