Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası

Bilgisayarıma esed nod32 yükledikten sonra Windows belirtilen aygıtı yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izinlerinin olmayabilir hatası alıyorum bunu her uygulamayı açarken alıyorum esed nod32 yi kaldırınca sorun çözülüyor ancak esed nod32 yi kaldırmak istemiyorum.

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eset nod 32 antivirüs programı iyi bir antivirüs programı değil

    Eset Nod32 nasıl kaldırılır?

    Emisoft antivirüs programını kullanmanı öneriyorum

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Siz hangi antivirüs programı önerirsiniz? winxp 4 yıl önce
    • Emisoft antivirüs programını sana önere bilirim ben de şuan da Emisoft kullanıyorum gayete de memnunum @winxp darkcrak 4 yıl önce
    • Bilgisayarı yavaşlatır mı? winxp 4 yıl önce
    • Yavaşlatmaz @winxp darkcrak 4 yıl önce
    • Bilgisayarımı yavaşlatır mı? winxp 4 yıl önce
    • Bilgisayarını yavaşlatmaz dedim ya :) @winxp darkcrak 4 yıl önce

    Sistem özelliklerin nedir ? O'na göre antivirüs programı öneriyim.
    Eset Nod 32 Güzel bir antivirüs programı ben kullanıyordum sende başka sorun olabilir.

    infinity infinity (402)