Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için izinleriniz olmayabilir

Arkadaşlar Ya Windows 7 De Çoğu Uygulamaya Girdiğimde  windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için izinleriniz olmayabilir hatasını alıyorum nasıl çözülür diye baktım özelliklere girdim güvenliğe girdim dedikleri gibi yaptım fakat olmuyor bide virüs programıda Aktif Değilken böyle diyor yardımcı olursanız sevinirim ve şöyle cevaplar atmassanız sevinirim format at vb.

mustafab mustafab (1)
6 yıl önce sordu

  • Başkalarının cevaplarının nasıl olacağına karışmak doğruda değil yakışıkta almaz. Bunlara dikkat etmelisin. temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hataların ortaya çıkmasının üzerinden fazla zaman geçmediyse sistemi geri alarak bunların düzeltilmesini sağlayabilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • dediğin olmadı mustafab 6 yıl önce