Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için

Windows 10 kullanıyorum belirtilen aygıta veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir diyor. Bu hatanın çözümü için1 aydır uğraşıyorum.  Kimse soruma cevap vermiyor.  Yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayar ciyada götürmek istemiyorum çünkü anakart karı falan değiştiriyorlar.  Lütfen yardımcı olun

metehanyetgiin metehanyetgiin (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi hatası buradaki işlemi denedin mi? Eğer olmuyorsa bana özelden mesaj at sistemini inceleyelim.

    hakan hakan (15424)