Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi - Windows 7 hatası

Uzun zamandır bilgisayarı açmıyorum (yaklaşık 1 yıldır) bugün açtım ve herhangi bir dosyayı açtığımda "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir." diyor ve açılmıyor. Windows 7 kullanıyorum sorun nedir acaba?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yönetici hesaba geç yada yeni bir kullanıcı oluştur.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bendede oluyor ama win 10 da bende oluşturan düzelir mi metehanyetgiin 3 yıl önce