Windows benzeri İS önerisi

telemetri, win7 desteğinin sonlanması üst basımların da istikrarsız çalışması sebeplerden öneri istiyorum

Linux denedim kullanışsız (ubuntu,fedora, kde gnome) ayarlamak için terminal komutlarıyla uğraşmak gerekiyor, Çoğu yazılımın GUI arayüzü yok, Program kurulumu zor ve windows'daki gibi sihirbaz yok terminalden kurabilirsin , komutları windows cmd'sinden farklı , vs. Kullanıcıya uygun değil. öneriniz nedir?

Donanım:

8GB RAM

İşlemeci: Intel(R) Pentium(R) CPU 2020M @ 2.40GHz   2.40 GHz

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 8.1 deneyebilirsin.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Windows 10'u kullana bilirsin windows 8 ve 8.1 ağır çalıştırıyor bilgisayatı bizzat kendi bilgisayarımda windows 8.1 yüklüydü ve çok fazla kasıyordu format atmama rağmen sonra windows 10 çıktı ve yükselttim bilgisayarım canavar gibi çalışıyor artık

      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

        Not Found.  Windows benzeri bir işletim sistemi yok. Olsa herkes geçer. Kullanabileceğin en ideali Linux sistemler. Bundan da memnun kalmamışsın.

        Linux dersen ister istemez bir noktada komutlarla uğraşırsın. Şuan en idefal ve stabil olan Windows 10. Alternatifin de yok maalesef.

        hakan hakan (15409)