Windows, bir yazılım kısıtlama ilkesi tarafından engellendiğinden, bu programı açamıyor. Daha fazla bilgi için lütfen sistem yöneticinize başvurun.

Ekran Alıntısı Aracını çalıştırdığımda "Windows, bir yazılım kısıtlama ilkesi tarafından engellendiğinden, bu programı açamıyor. Daha fazla bilgi için lütfen sistem yöneticinize başvurun." hatasıyla karşılaşıyorum

kaydolum kaydolum (97)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu aşağıdaki adımları uygulayarak çözebilirsiniz.

    1. Windows ve R tuşlarına basarak Çalıştır'ı açın.
    2. Açılan pencereye regedit yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Regedit'ten şu anahtarı bulun ve silin:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\TabletPC

    Aşağıdaki kısa animasyondan yardım alabilirsiniz.

    regedit

    kaydolum kaydolum (97)