"Windows bu aygıtı etkinleştiremedi."

Merhabalar birkaç gündür bir sorun var mikrofonla; kulaklık takınca çalışıyor ama laptobun kendi dahili mikrofonu çalışmıyor sorunu araştırırken Mikrofon (Conexant SmartAudio HD) isimli aygıtın devre dışı olduğunu gördüm sağ tıklayıp etkinleştir’e basıyorum değişen bir şey yok ayarlarını açtım Aygıt durumu’nda Bu aygıt devreden çıkarıldı. (Kod 22) yazıyordu altında Aygıtı Etkinleştir diye yazan düğmeye bastım açılan pencere’de etkinlemek için yönergeye göre İleri > dedim Windows bu aygıtı etkinleştiremedi. yazıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim

oluk oluk (47)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayrıca Bu aygıt kaynak kullanmıyor çünkü bir sorunu var. yazıyor Kaynak ayarları:nda ve sürücüyü güncelleştir deyip sürücü yolunu gösterdiğimde Bu aygıtın yazılımı yüklendi; ancak doğru şekilde çalışmayabilir. diye hata gösteriyor

    oluk oluk (47)
    1 yıl önce cevaplandı

    • merhaba. bir şey sormak istiyorum. buraya güvenli bir şekilde nereden resim yüklenebilir? yukarda siz eklemişsiniz, hangi siteyi kullandınız? @oluk tutor 1 yıl önce
    • @tutor merhaba buraya resim yüklemiyorum resmi metne dönüştüren araçlar/siteler(Nereden, nasıl diye sormayın) var oraya resmi yüklüyorum. Ardından resim metin haline dönüşüyor sonra bu metni kopyala/yapıştır diyorum. Peki şu metin nasıl resim olarak gözüküyor? Tarayıcılar bu resim kodunu görsele dönüştürüyor. Bu bir açık,güvenlik zaafiyeti falan değil tarayıcıların hemen hepsinden var bu özellik diğer forum sitelerinde de böyle resim yüklüyorum oluk 1 yıl önce