Windows C:'de Kaç GB Olmalıdır ?

Windows'da 1TB 'lik Hard Disk Bölümü'nde 100GB Yeterli Olurmu ?

Kaç GB Olmalıdır ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1 TB boyutunda bir HDD varsa Yerel Disk C'ye en az 350 GB vermeni tavsiye ederim. Gerisi D olarak fotoğraf, video ve diğer dosyalar için depolama sürücüsü olarak kullanılabilir.

    Sistemin kurulu olduğu diske 100 GB çok az olur. Çünkü kurduğun programlarda C'ye kurulacak. Bir süre sonra Yerel Disk C'de "disk dolu" hatası alabilirsin ve bu da sistemin yavaşlaması gibi dezavantajları beraberinde getirir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • :D benim 180 GB Kalmış ama video çektigim için bir video 70 gb nvidiagtx 6 yıl önce
    • Seninki iyi. Uyarı vermemesi önemli olan :) @nvidiagtx omercik 6 yıl önce