Windows c kullanıcılardan hesabimi sildim yardim

Windows c kullanıcılar dan shift del yaparak kendi adminasor hesabimi sildim daha sonra ise bu islemden once internete baglaniyordu simdi ethernet kablosuyla bagli ama internete dair birsey yok bilgisayarda gozukmuyor bilgisayarimi sifirlamaya calisiyorum hata veriyor geri yukleme yapmaya calisiyorum hata veriyor izin vermiyor hesabimi sildim ama yerel hesaba gec diyorum hata aliyorum ayarlardan tum ayarlara giriyor ama guncelleme ayarlarina tikladigim zaman pencereyi otomatik hata vermeden kapatiyor bunun gibi hatalar olustu acaba nasil düzeltirim yardimci olurmusunuz.

batuhan70 batuhan70 (2)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güncel

    batuhan70 batuhan70 (2)
    7 yıl önce cevaplandı

      1. seçenek sistem geri yükletmeyi deneyin eski ayarlarınızı alın bunun için format dvd veya usb gerekli pc format medyanızı pc takın yeniden başlatın logo gözükmeden bıos tuşuna ara ara basın biosa girince medyanızın üzerine gelin entra basın medyanız açılacaktır ileri tıklatın onarı tıklatın gelişmiş seçenekleri tıklatın burda sistem geri yükletmeyi tıklatın yakın bir tarihe sisteminizi alın
      2. seçenek başlat /  "netplwiz" yazın entra basın burda kullanıcı ekle sekmesine tıklatın ve kullanıcı ekleyin
      3. seçenek Denetim Masası\Kullanıcı Hesapları\Kullanıcı Hesapları\Hesapları Yönet bu sayfada en altta görünür bilgisayar ayarlarında yeni kullanıcı ekle tıklatın talimatları takip ederek kullanıcı oluşturun
      4. format atmayı düşünürseniz burdan konuya gidin detaylı cevap var
      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Teşekkür ederim yeni kullanici ekledim admin hesabimi kaldirmama izin vermiyor nasil silebilirim birde bilgisayarim ethernrt kablosuyla internete bagli mobil vb farkli cihazlardan giriyorum ama bilgisayarimda internete baglanamiyorum interbete dair birşey yok ayarlar olsun internet baglantisini gostermiyor bilgisayarimin usb portlari hicbirsey okumuyor klavye maus flash disk anakar problemli galiba bağlantısı olabilirmi batuhan70 7 yıl önce
      • format atın Problemleri kökünden halletmenizi öneririm size cevaba link ekledim candan 7 yıl önce