Windows'da Herşeyde Engellendim

Sağ tuşa Engellemeyi Kaldır ekledim biraz kolaylaştı ama başka Çözümü var mı?

recep59 recep59 (1)
1 ay önce sordu

  • Merhabalar, bu sorunu bilgisayarınıza herhangi bir uygulama yükledikten sonra mı yaşamaya başladınız? darkcrak 3 hafta önce

Toplam 1 Cevap

Neden Engellendiğimi hatırlamıyorun uzun Yıllar önce Başladı Uygulama ve Programlarda belki Windowsu Almanya'da Türkçe kullandığım için Klavye'de Türkçe Q..

recep59 recep59 (1)
3 hafta önce cevaplandı