Windows Defender Bluteal.B!rfn virüsü buldu

Merhaba bugün Windows defender Bluteal.B!rfn adında bir virüs buldu ama bir daha tarattığımda yoktu malwarebytes ve Microsoft secrutery scanner lada tarattım  ama virüse dair bir şey bulamadılar ne yapmam gerek bilgisayarımda virüs varmı yoksa yanlış uyarımı Windows 10 kullanıyorum

qwea qwea (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Karantinaya almış olabilir.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

      Windows Defender yüksek ihtimalle onu kaldırmıştır. Malwarebytes da o yüzden bulmuyordur. Malwarebytes gayet sağlam ve güvenilir bir anti-malware yazılımı. Eğer bir şey bulamadıysa bilgisayarın iyi durumdadır merak etme.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        Yardımlarınız için cok teşekkür ederim

        qwea qwea (1)
        5 yıl önce cevaplandı

          Trojan:Win32/Bluteal.B!rfn virüsü nedir, nasıl temizlenir? linkini incelemende fayda var. Windows Defender bu virüsle ilgili hatalı uyarı veriyormuş.

          murat murat (12492)