Windows Defender "Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir." Hatası

Aşağıdaki hatayı alıyorum. Belirttiğim linkteki çözümü denedim fakat hala aynı sorunu alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Uzmanim.net Windows Defender Hatası Çözümü

virüs ve tehdit koruması ayarları

nzmcnn nzmcnn (1)
4 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Mutlaka atladığın ya da eksik yaptığın bir adım vardır. Bugüne kadar verdiğin linkteki çözüm yolu ile çözülemeyen bir durum olmadı. Videoyu izledin mi?

alattin alattin (16999)
4 yıl önce cevaplandı

    Merhaba Pc de yönetici olarak olup olmadığını kontrol et. Eğer yönetici isen kurulmuş olan antvirüs programın dan kaynaklı olup olmadığına tutun da regedit ayarlarına kadar her türlü sorun olmuş olabilir. Çözüm olarak antvirüs programını kaldırıp derinlemesine temizlik araçlarını kullanarak bilgisayarını temizleyip tekrar denemen . Eğer olmazsa bilgisayarında sistem dosyaları veya herhangi bir dosya hasar görmüş olabilir. Bilgisayarını onarman. Eğer olmaz ise bilgisayarına bat ve exe dosyaları yerleşmiş olabilir. Pc ye yeniden kurulum gerekebilir. Yönergeleri izlemeni tavsiye edeerim

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)