“windows defender” bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir sorunu

word ü etkinleştirmek için internetten araştırma yaptıgımda kmspico ve kmsauto programalarını indirdim yapmaya calıstım yapamadım ve sonra windows defender i açtığımda bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir yazısı cıkıyor ve tarama yapmıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz

selinarslan selinarslan (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili bir yorum yazmıştı. Dilersen alttaki link den çözüme gide bilirsin

    Antivirüs programı "kurucunuz tarafından yönetiliyor" hatası

    darkcrak darkcrak (5168)