Windows Defender çok yavaş çalışıyor

Bilgisayarım her zaman kolayca açılırdı. Sonra bugün açılması sıkıntı oldu açıldığında da "Windows defender" simgesinin kendiliğinden değiştiğini fark ettim çalıştırdım ve çok yavaş çalıştığını da gördüm, ne yapabilirim ve bu nasıl bir sorun?

mine14 mine14 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Tam olarak nasıl bir anormallik var Windows Defender simgesinde? Bir ekran görüntüsü ekleyebilirseniz güzel olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sistemi problemler öncesine geri alırsın;

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Ve ardında sistemdeki virüs ve zararlı yazıılımları temizlersin;

      Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

      Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

      Bunları yaparsan problemin çözülmesi gerekir.

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

        teşekkürler

        mine14 mine14 (1)
        5 yıl önce cevaplandı

        • Geçmiş olsun temmuz 5 yıl önce