Windows Defender Hatası (0x800705b4)

Merhaba,

Bilgisayarımda dolaşırken birden Windows Defender açıldı ve Kişisel Bilgisayarınız Tehlike de hatası aldım.

Çözümü nedir ?

http://i.hizliresim.com/88lROd.png

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telaşlanacak birşey yok Ahmet. "Gerçek zamanlı koruma" kapalıysa Ayarlar>Windows Defender penceresinden açık hale getirebilirsin (Oradaki ilgili düğmeden).

    Sonrada bir Defender,taraması yaparsın, hepsi bu..

    Kolay gelsin.

    Edit:

    "Gerçek zamanlı koruma" düğmesi bilinmeyen bir sebeple çalışmayacak olursa Sistem Geri Yükleme yaparak yine düzeltme yapabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bu kadar kolay olduğunu tahmin etmemiştim.Oraya girdiğimde açıktı,kapalı yapıp yeniden açtım düzelti :) ahmetsamil 7 yıl önce
    • Tecrübe böyle kazanılıyor işte :) temmuz 7 yıl önce