Windows defender kapanıyor

Sizin virüs ve tehdit korumanız kuluşunuz tarafından yönetiliyor hatası alıyorum makalede dediğiniz herşeyi yaptım ama gene geri geliyor

msalihu msalihu (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ürün anahtarınızı değiștirmeyi deneyin.

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Alakası bile yok darkcrak 3 yıl önce

    Başka antivirüs programı kullanınınız, windows defenderin bana hiç faydası olmadı şuana kadar.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Windows defender benim gözümde bir hiç. Eğer antivirüs programı indireceksen bilindik veya uzman tavsiyesi alarak antivirüs programı indire bilirsin.

      Benim tavsiyem Mallwarebytes, Emsisoft ve Panda security'i kullana bilirsin. Avast diyenler olacak fakat avast iyi bir yazılım değil benim gözümde bilgisayarı yavaşlatan ve reklamla indirme kazanan bir yazılım benim gözümde

      darkcrak darkcrak (5168)