Windows Defender Kaspersky Sağlayıcısı Kaldırılmıyor

Merhabalar, ödevim gereği bilgisayarıma kasper sky antivirüs kurdum.Sistemimden kasper sky anti virüs yazılımını tamamen kaldırmama rağmen windows defenderde güvenlik sağlayıcılarından kaldırılmadı ve sürekli sarı ünlem yanarak kasper sky programını aç seçeneği kaldı.Hiç bir şekilde kaldıramıyorum. Kasper sky programının bilgisayarımdan tamamen kaldırıldığına eminim.
(https://hizliresim.com/uqmQ9Z)

xyolive xyolive (11)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Her hangi bir programı kaldırdığın zaman bilgisayarında kalıntıları kalıyor ve bunları silmek için kendi web sitelerinde bulunan uninstaller programları ile temizleyebilirsin.

    Not: Bazı programların uninstaller aracı yok.

    Kaspersky'ı tamamen kaldırmak için aşağıdaki linkteki programı indirip bilgisayarından Kaspersky'ı kaldırabilirsin.

    Kaspersky uninstaller

    Edit:

    Bilgisayarından Kaspersky'ı sildikten sonra bilgisayarını yeniden başlattın mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Product olarak hangisini seçmeliyim? Kendi sitesinden Kaspersky antivirüsü yüklemiştim ancak burada bir çok sürüm yer alıyor @darkcrak xyolive 3 yıl önce
    • Kaspersky'ın hangi sürümünü yüklediğini bilmiyorum @xyolive darkcrak 3 yıl önce

    Antivirüs uygulamasını kaldırdıktan sonra Windows'u yeniden başlattın mı? Bazen Windows'u yeniden başlatmak gerekiyor.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Evet başlattım @murat xyolive 3 yıl önce
    • İlk olduğu zaman kasper sky aç tıkladığımda kasper sky tekrar yükleniyordu,tekrardan tamamen kaldırmayı denemek için yükleyip tekrar kaldırdım fakat sonuç aynı @murat xyolive 3 yıl önce