Windows defender koruma bilgileri alınamıyor da kaldı. Ne yapmam gerek?

Herşeyi yaptım 5'e yakın video izledim olmadı.

Hileden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

emiroz emiroz (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir çok hile programının içerisine trojan ve diğer tip virüsleri enjekte ediyorlar. Bilgisayara bulaşan virüsler bilgisayara zarar vermek amaçlı yapılıyorlar. İlk olarak senin başka bir antivirüs programı ile bilgisayarındaki virüsleri temizlemen gerekiyor ve ben sana Mallwarebytes'i önerebilirim virüsleri temizlemende sana yardımcı olacaktır.

    Bilgisayarındaki virüsleri temizledikten sonra System'deki zarar görmüş dosyaları onarın yani aşağıdaki adımlar ile bu dosyaları onarabilirsin. Dosyaları onarmak için yapman gereken ilk olarak CMD'yi yönetici olarak açmak ve şu komutları oraya girmek,

    • SFC/SCANNOW
    • DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
    • DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
    • Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

    Bu komutları girdikten sonra ve işlemleri bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    NOT: Bu işlemleri yaparken bilgisayarınızın arka tarafında işlem yapmamanızda fayda var.

    Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra bilgisayarınızda yeni güncelleme "Var mı? Yok mu?" diye kontrol edin.

    Uzmanim.net'in resmi discord gurubuna katılmak isterseniz =  https://discord.gg/EC872D9rwm

    darkcrak darkcrak (5158)