Windows Defender Sorunu

Pubg mobile için hile programı indirdim bir siteden bu hile için defenderi devre dışı bırakmam gerektiği yazıyordu ve bıraktım programı açtım bilgisayar kendini yeniden başlattı ve açıldığında orta derece de yavaşlama vardı Windows Defender ise açılmıyor büyük ihtimal virüs var bunu format atmadan düzeltme şansım nedir hızlı ve yardımcı olabilecek cevap alırsam sevinirim

kullanici56559 kullanici56559 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ya sizin gibiler yüzünden  şu oyunlardan zevk alamıyorum, iyi ki virüs girmiş, hakkınla oynamazsan sonun böyle olur.
    Aşağıda ki programlarla sistemi tarat.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      İndirdiğin hile programlarında ya trojan yada keylogger oluyor yani bunlar bilgisayarına ve bilgilerine zarar veriyor kısacası bilgisayarına zarar verip bilgilerini çalıyorlar.

      Bilgisayarına şu antivirüs programlarını indir ve tarat:

      Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

      GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

      Ek olarak: Bilgisayarını antivirüs programları ile taradıktan sonra tüm hesaplarının şifresini değiştirmeni öneriyorum çünkü bilgilerin ele geçirilmiş olabilir

      darkcrak darkcrak (5168)