Windows Defender tehdit hizmeti durduruldu hatası

Windows Defender kuruluşunuz tarafindan yönetilir hatası veriyordu uzmanim.net'in videosu ile hatayı çözdüm ama tehdit hizmeti durduruldu simdi yeniden baslatin diyo yeniden başlatmaya tıklayınca da hata veriyor. Daha sonra tekrardan kurulusunuz tarafindan yonetilir yazmaya basladi

kullanici580046 kullanici580046 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Çözüm:

    Bilgisayarının güncel olduğundan emin ol.

    2.Çözüm:

    CMD'yi yönetici olarak aç ve attaki komutları yaz sonra bilgisayarını yeniden başlat

    • REG DELETE "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v DisableAntiSpyware

    3.Çözüm:

    Bilgisayarını herhangi bir antivirüs programı ile tara.

    Kaspersky nedir? Kaspersky nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunla uğraşmamanı öneririm, çözsen bile Defender gerçekten kalitesiz bir program, kendine hayrı yok. Kaspersky Security Cloud kullan, ücretsiz cloud koruma sağlıyor.

      hydra hydra (3800)