Windows Defender Tehdit hizmeti durduruldu şimdi yeniden başlatın hatası

eset yükledim. silmek istediğimde silinmedi neyse zar zor bi şekilde sildim fakat sonrasında böyle bir hatayla karşılaştım. ilk başta bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir diyordu yönetici olduğum halde birkaç kurcaladım bu hale geldi şimdi de böyle diyor

jaguikzyy jaguikzyy (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatayı başka bir antivirüs programı kullandığın için alıyorsun yani kullandığın antivirüs programını silmende fayda var fakat Windows defender iyi bir antivirüs programı değil bana sorarsan.

    Kaspersky nedir? Kaspersky nasıl kullanılır? antivirüs yazılımını kullana bilirsin.

    darkcrak darkcrak (5168)