Windows Defender "Windows defender silinemiyor: anahtar silinirken hata" alıyorum, nasıl çözebilirim?

Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender

Kısmından Windows Defenderi sil dediğimde silmiyor (( Windows defender silinemiyor: anahtar silinirken hata )) diyor bana

Ne yapmam gerekli?

aykuttunc aykuttunc (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Devredışımı Bırakmak istiyorsun

    gorele28 gorele28 (387)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunun nedeni, dosyayı (keyi) silmeye çalışırken kullandığınız kullanıcının keyi silmek için ayrıcalığı olmamasıdır. Bunu çözmenin yolunu, bu linkde @murat arkadaşımız anlatmıştır.

      genius genius (190)
      2 yıl önce cevaplandı

        İçerik başka siteden kopyala-yapıştır şeklinde yapıldığı için kaldırılmıştır.

        yafess yafess (1)