windows deneyim dizininin yenilenmesi gerekiyor

windows deneyim dizininin yenilenmesi gerekiyor denmektedir tıklıyorum belli bir yere geldikten sonra pc yeniden başlatılıyor baktığımda tekrar aynı yenilenmeyi istiyor bu sorunu nasıl çözebilirim

alpolat alpolat (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Soruyu soraraken biraz daha bilgi verseydin direk cevabı alabilirdin.

    laptopsa elektirik pirizine sürekli takılı olması gerekiyor

    orjinal windows değilse bu sorunu yapabilir

    aygıt yöneticinde tanımsız donanım varsa yapabilir

    virüs sorunu olabilir

    sistem saati eşitleme pasifte olabilir

    uzar gider en sık rastlanınan hatalar bu şekilde

    lordleos lordleos (-1)